AUTO MP, s.r.o.
Autorizovaný predaj a servis Mitsubishi Motors


V našich predajniach vozdiel ponúkame všetky modely daných značiek dovážané na slovenský trh. Zákazník u nás dostane komplexnú starostlivosť pri kúpe vozidla, aj počas jeho užívania. Zabezpečíme všetko potrebné ako napr. leasingové,  úverové alebo operatívne financovanie, testovacie jazdy, vypracovanie povinného zmluvného poistenia, havarijného poistenia a GAP poistenia, predaj autopríslušenstva a autodoplnkov ako napr. pneumatiky a disky, autorohože, povinná výbava, ťažné a bezpečnostné zariadenia, strešné boxy, priečniky, nosiče bicyklov, dekoračné a designové doplnky, poťahy sedadiel, alarmy a pod. Neoddeliteľnou súčasťou predajných miest sú naše profesionálne autorizované servisné strediská, vybavené najmodernejšou technikou, v ktorých zabezpečujeme komplexnú starostlivosť o vozidlo – záručné aj pozáručné opravy, pravidelné servisné prehliadky, montáž autodoplnkov, opravy po haváriach, karosérské, diagnostické, aj lakovnícke práce. V prípade nehody zabezpečíme všetko potrebné u nás, od obhliadky vozidla, cez komunikáciu s poisťovňou, až po konečné odovzdanie opraveného vozidla zákazníkovi.

Profesionalita a odbornosť je pre nás kľúčová, preto sú automechanici pravidelne školení na najnovšie technológie. Viacerí z nich získali ocenenia na celoslovenských, ale aj na európskych súťažiach automechanikov.

Vzhľadom k dlhoročnej pôsobnosti je naša spoločnosť garantom spokojnosti zákazníkov pri kúpe, údržbe a opravách motorových vozidiel. Naša firma bola založená ako autorizovaný predaj a servis vozidiel, kedy začínala svoju pôsobnosť s tromi zamestnancami. Dnes sme dynamická, perspektívna a stabilná spoločnosť, ktorá je v oblasti predaja a údržby automobilov špičkovým strediskom s dlhoročnými skúsenosťami. Náš tím sa v súčasnej dobe rozrástol na 30 zamestnancov, ktorí sa snažia našim zákazníkom vyjsť vždy v ústrety k ich maximálnej spokojnosti.