AUTO MP, s.r.o.
Autorizovaný predaj a servis Mitsubishi Motors


Space Star zvolený vozidlom s najmenšou stratou hodnoty

Americký portál iSeeCars vydal rebríček 25 nových vozidiel, ktoré je možné zakúpiť s najlepším pomerom hodnoty a ceny. Analýza obsahovala ceny cez 8 miliónov novo predaných vozidiel od septembra do decembra 2023. Do toho sa zároveň započítal aj nájazd u viac ako 181 miliónov ojazdených vozidiel.

Mitsubishi Space Star - automobil s najmenšou stratou hodnoty

„Tým, že identifikujeme vozidlá, ktoré kombinujú najnižšiu obstarávaciu cenu s najdlhšou životnosťou, pomáhame zákazníkom, ktorí chcú pri kúpe nového vozidla dostať to najlepšie na trhu.“ hovorí Executive Analyst, Karl Brauer zo spoločnosti iSeeCars.

Na slovenskom trhu začína model Space Star už od 12 200 EUR s atmosférickým motorom s objemom 1.2 litra, bohatou základnou výbavou a továrenskou zárukou na 5 rokov. Pri porovnaní vstupnej ceny nového vozidla, priemerného nájazdu a následnej ceny na trhu ojazdených vozidiel sa jedná o vozidlo s najnižšou stratou hodnoty, ktoré je možné na trhu zaobstarať.

„Mitsubishi Space Star sa dlhodobo teší u našich zákazníkov veľkej obľube. Vďaka veľmi dobrej cene, spoľahlivému čisto benzínovému motoru a dobrej výbave sa nie je čomu diviť. Som rád, že sme jedna z mála značiek, ktorá takéto vozidlo na trhu ešte stále ponúka.“ dodáva obchodný riaditeľ, Jožo Dančo.

 

Odkaz na pôvodný článok:

https://www.iseecars.com/best- new-cars-for-the-money-študy