AUTO MP, s.r.o.
Autorizovaný predaj a servis Mitsubishi Motors


Zimní kampaň Mitsubishi

Vážení zákazníci značky Mitsubishi,

navštívte Váš najbližší autorizovaný servis MITSUBISHI, aby bolo Vaše vozidlo dôkladne pripravené pre náročnú zimnú prevádzku. Od 1. 1. 2018 sme pre Vás znížili ceny originálnych náhradných dielov pre pravidelnú a rozšírenú údržbu o 13%, aby ste Vášmu autu mohli dopriať profesionálnu starostlivosť ešte výhodnejšie. Novinkou pre majiteľov starších vozidiel Mitsubishi je MITSUBISHI BUDGET PROGRAM, v rámci ktorého môžete získať schválené náhradné diely až o 47% výhodnejšie.

VYŠKOLENÝ TÍM

Aby bola zabezpečená najkvalitnejšia údržba Vášho vozidla, naši špecialisti sa pravidelne zúčastňujú technických školení týkajúcich sa najnovších servisných postupov a technológií. Všetci díleri pravidelne investujú do špeciálnych prípravkov a vybavenia, vďaka čomu Vám poskytujú ešte lepšie služby.

STARAJTE SA O SVOJE MITSUBISHI

Predpísaná pravidelná údržba Vášho vozidla s použitím originálnych dielov Mitsubishi, vykonaná školenými mechanikmi v autorizovanom servise Mitsubishi, je predpokladom pre množstvo ďalších bezstarostných kilometrov.

Úplne nová špecifikácia značkových motorových olejov Mitsubishi bola vyvinutá pre optimálny výkon benzínových aj naftových motorov. Tá správna voľba starostlivosti o Vaše vozidlo už za 10,90 EUR / liter.

Seznam originálních dílů

Cenové ZVÝHODNENIE - MITSUBISHI BUDGET PROGRAM

Ak dávate pri Vašom staršom vozidle prednosť cenovo výhodnejšej starostlivosti, pripravili sme pre Vás nový rad náhradných dielov na údržbu, schválených spoločnosťou Mitsubishi Motors, MITSUBISHI BUDGET PROGRAM. Ponuka zahŕňa olejové, vzduchové, peľové aj palivové filtre, brzdové doštičky a brzdové kotúče. Spolu s využitím ponuky cenovo výhodného motorového oleja Mitsubishi je tak starostlivosť o Vaše vozidlo ešte výhodnejšia. Informujte sa o ponuke pre Vaše vozidlo u autorizovaného dílera alebo si stiahnite kompletnú ponuku kliknutím na obrázok modelu vozidla.

Lancer

Mitsubishi Lancer

ASX

Mitsubishi ASX

Outlander

Mitsubishi Outlander

L200

Mitsubishi L200

Pajero

Mitsubishi Pajero

*pre stiahnutie aktuálnej ponuky kliknite na konkrétny ilustračný obrázok vozidla

MITSUBISHI BUDGET PROGRAM

VIDIEŤ A BYŤ VIDENÝ ALEBO MYSLITE NIELEN NA SVOJU BEZPEČNOSŤ

V nadchádzajúcom období budete oveľa viac cestovať za tmy a pri zlej viditeľnosti. Správna funkcia osvetlenia je zásadná pre bezpečnosť Vašu ako aj ďalších účastníkov cestnej premávky!

Kontrola osvetlenia vozidla a nastavenie predných svetlometov ZADARMO je súčasťou všetkých servisných zákaziek v období od 8. októbra do 21. decembra 2018. Vozidlo bude označené etiketou potvrdzujúcou úspešné vykonanie testu. Pokiaľ bude pri kontrole, či nastavení svetlometov zistená nutnosť opravy alebo výmeny dielov, bude so súhlasom zákazníka rozšírená hradená zákazka.

A navyše, ak využijete servisnú ponuku s testom svetiel ZADARMO, môžete získať originálnu škrabku na čelné sklo a okná od Mitsubishi. Táto ponuka platí iba do vyčerpania zásob.

Test světel zdarma

ZIMNÉ KOMPLETY KOLIES

Zimné komplety sú zostavené z originálnych diskov Mitsubishi a zimných pneumatík od spoločnosti Nokian Tyres. Typy kolies s diskami z ľahkých zliatin a pneumatík sa líšia podľa jednotlivých modelov a rozmerov. Bezpečnostné matice kolies nie sú súčasťou kompletov, ak nie je možné použiť pôvodné, je potrebné objednať matice samostatne. Informujte sa u svojho predajcu Mitsubishi o podrobnostiach ponuky pre Vaše vozidlo. Uvedené ceny sú vždy za sadu 4 ks zimných kompletov kolies vrátane snímačov tlaku v pneumatikách TPMS (L200 bez TPMS).

V prípade záujmu o samostatné zimné pneumatiky kontaktujte Váš servis Mitsubishi, ktorý Vám pripraví ponuku zimných pneumatík rôznych kategórií práve pre Vaše auto a zabezpečí odborné prezutie Vášho vozidla.

Najnižšia cena pneumatík na internete nemusí byť aj najvýhodnejšia! Váš servis MITSUBISHI ponúka pneumatiky za priaznivé ceny vrátane komplexných služieb a odberu ojazdených pneumatík ZADARMO! Zároveň skontroluje Vaše vozidlo tak, aby nedochádzalo k zbytočnému nerovnomernému či nadbytočnému opotrebovaniu nových pneumatík.

SPACE STAR

RozmerTyp diskuDezénAkčná cena
14" Ocelový Nokian WR D3 525 EUR
15" Slitinový Falken 638 EUR

LANCER

RozmerTyp diskuDezénAkčná cena
16" Ocelový Nokian WR D4 713 EUR
16" Slitinový Nokian WR D4 975 EUR

ASX

RozmerTyp diskuDezénAkčná cena
16" Ocelový Nokian WR SUV 3 825 EUR
16" Slitinový Nokian WR SUV 3 1 088 EUR

ECLIPSE CROSS

RozmerTyp diskuDezénAkčná cena
16" Ocelový Nokian WR SUV 3 825 EUR
16" Slitinový Nokian WR SUV 3 1 125 EUR

OUTLANDER

RozmerTyp diskuDezénAkčná cena
16" Slitinový Nokian WR SUV 3 1 125 EUR

PAJERO

RozmerTyp diskuDezénAkčná cena
17" Slitinový Nokian WR SUV 3 1 725 EUR
18" Slitinový Nokian WR SUV 3 1 876 EUR

L200

RozmerTyp diskuDezénAkčná cena
16" Ocelový Nokian WR C3 900 EUR
16" Slitinový Nokian WR SUV 4 1 182 EUR
17" Slitinový Nokian WR SUV 3 1 500 EUR

Pre viac štýlu - ASX / ECLIPSE CROSS / OUTLANDER

RozmerTyp diskuDezénAkčná cena
17" Slitinový Nokian WR SUV 3 1 426 EUR
18" Slitinový Nokian WR SUV 3 1 463 EUR
18" Slitinový Nokian WR SUV 4 1 726 EUR

*pre detail kompletnej sady kliknite na červené číslo

Pozn.: Na vozidlá Eclipse Cross a Outlander s 18" kolesami z výroby nemožno montovať 16" zimné kolesá z dôvodu väčších bŕzd. Informujte sa u Vášho dílera Mitsubishi na vhodné kolesá pre Vaše vozidlo. Ak zvolíte kolesá s iným rozmerom, než je vozidlo vyrobené z výroby, bude treba dodatočný zápis alternatívneho rozmeru do Osvedčenia o Evidencii vozidla na základe Typového listu, ktorý vystaví Váš predajca Mitsubishi.

Záruka Nokian Tyres Aramid

 

Aramid chráni ľudské životy v nepriestrelných vestách a teraz poskytuje aj vyššiu odolnosť a ochranu pre prekvapivé situácie na Vašich cestách, dokonca ešte viac. Jedinečná Záruka Nokian Tyres Aramid je poskytovaná k vybraným pneumatikám pre vozidlá SUV. V prípade náhodného poškodenia na bočnici získate novú pneumatiku zodpovedajúceho typu. Podrobné informácie dostanete u Vášho predajcu Mitsubishi alebo na www.nokiantyres.cz.

Nokian Tyres

Nokian Tyres Aramid

MITSUBISHI RADIO UPGRADE

Využite limitovanú ponuku a zvýšte Váš komfort cestovania vďaka vyspelým Audiosystémom Mitsubishi s dotykovou obrazovkou 6,1", ktorá uľahčuje ovládanie a umožňuje zobrazenie pohľadu parkovacej kamery. Ak Vaše vozidlo ešte nie je vybavené handsfree sadou pre bezpečné telefonovanie počas jazdy, tak si ešte navyše môžete doobjednať modul Bluetooth Hands Free.

Audiosystém

Táto ponuka je vhodná pre vozidlá ASX vo výbave inform a Invite a Outlander vo výbave Intense od roku 2013. Možnosť využitia pre Vaše vozidlo konzultujte s Vašim servisom Mitsubishi. Ponuka platí do vypredania zásob.

MITSUBISHI PRÍSLUŠENSTVO

Pripravili sme pre Vás širokú ponuku originálneho príslušenstva, okrem iného aj strešné boxy a parkovacie senzory so zobrazením na obrazovke.

Parkovacie senzory

Senzory

 • Popri zvukovej indikácii prekážky zobrazuje jej vzdialenosť a pozíciu na displeji parkovacej kamery. V prípade hroziacej zrážky zobrazí varovanie STOP.
 • Vhodné pre kombináciu s parkovacími kamerami so zobrazením na audiosystémoch Mitsubishi s dotykovou obrazovkou, navigačnými systémami Mitsubishi aj Pioneer

Strešné boxy

 

Střešní boxy

 

 

 • Atraktívny dizajn, čistý aerodynamický tvar
 • Pri modeli Tirol oceľové krídlo ako výstuž veka a oceľová bezpečnostná výstuha v špičke boxu
 • Vyrobené z kvalitného 5mm ABS plastu
 • Obojstranné otváranie, centrálne zamykanie
 • Uchytenie do T-drážky, poprípade rýchloupínacím systémom

 

Kompletnú ponuku zimnej kampane si môžete stiahnuť TU.

PREČO VYUŽÍVAŤ AUTORIZOVANÝ SERVIS MITSUBISHI

Aby Vaše vozidlo dlho dobre fungovalo, spoliehame sa výhradne na originálne diely Mitsubishi a najmodernejšie diagnostické a technické vybavenie servisu. V Mitsubishi sa staráme nielen o Vaše vozidlo, ale staráme sa aj o Vás - nášho zákazníka. Využívať popredajné služby u autorizovaného dílera Mitsubishi znamená, že získate profesionálny servis za plne konkurencieschopnú cenu podľa Vášho očakávania a môžete si užívať radosť z bezstarostnej jazdy. Pre Vaše vozidlo to zase znamená spoľahlivosť, bezpečnosť a priaznivú zostatkovú hodnotu Vášho ojazdeného vozidla.

MITSUBISHI ONLINE SERVIS

Najjednoduchšia cesta k Vášmu servisu Mitsubishi. Zadajte informácie o Vás a Vašom vozidle, zvoľte si servis Mitsubishi a zadajte Vašu požiadavku. V najbližšej dobe budete kontaktovaní servisom pre potvrdenie vhodného termínu.

24 hodín denne u Vás doma alebo v kancelárii

Mitsubishi On-Line Servis

PROGRAM POŽIČANIA NÁHRADNÝCH VOZIDIEL

 • Náhradné vozidlo si môžete prevziať v ktoromkoľvek autorizovanom servise Mitsubishi Motors
 • Vozidlá sú v 100% technickom stave a čistote
 • Každý automobil má platnú diaľničnú známku, povinnú výbavu a zákonné poistenie vrátane havarijného
 • Ceny požičovného sú stanovené veľmi priaznivo


Zapožičiavanie náhradných vozidiel

ASISTENČNÁ SLUŽBA MAP

Asistenčná služba MAP je k dispozícii všetkým majiteľom nových vozidiel značky Mitsubishi, a to po dobu 3 rokov od začiatku platnosti záruky. Po skončení základnej doby platnosti asistenčnej služby MAP stačí navštíviť autorizovaný servis, absolvovať pravidelnú servisnú prehliadku Vášho vozidla, a tým získať asistenčnú službu MAP na ďalší 1 rok celkom zadarmo!!!

Asistenčná služba MAP

VERNOSTNÝ PROGRAM PRE MAJITEĽOV STARŠÍCH VOZIDIEL

 • BONUS 5+ -> zĺava 10% na náhradné diely pre vozidlá staršie ako 5 rokov
 • BONUS 7+ -> zĺava 15% na náhradné diely pre vozidlá staršie ako 7 rokov
 • BONUS 10+ -> zĺava20% na náhradné diely pre vozidlá staršie ako 10 rokov

Vernostný program Bonus+

Pozn.: Táto ponuka platí od 8. októbra do 21. decembra 2018 alebo do vyčerpania zásob. Ceny sú uvedené vrátane zliav a DPH, bez montáže.
Podrobné informácie o ponuke a nákladoch montáže uvedených produktov poskytne Váš autorizovaný servis Mitsubishi. Zmeny a tlačové chyby vyhradené