AUTO MP, s.r.o.
Autorizovaný predaj a servis Mitsubishi Motors


MITSUBISHI ASX - DIZAJN

DYNAMIC SHIELD

Nové Mitsubishi ASX prináša ďalšie evolúciu prednej masky v tvare "Dynamického štítu" s kompletne prepracovanou prednou časťou vozidla. Vďaka novému dizajnu "Robustný a pútavé" teraz pôsobí novej ASX ešte nápadnejšie. Pojem "robustný", ktorý charakterizuje viac ako 80-ročné skúsenosti Mitsubishi s pohonom 4WD, tak v prípade nového ASX dostáva úplne novú dimenziu.

 

Nové Mitsubishi ASX prináša úplne nové prevedenie celej prednej časti karosérie vrátane prednej masky v tvare „Dynamického štítu“, nové lisované diely predného aj zadného nárazníku, nové Full LED svetlá vpredu aj vzadu ako aj nové farebné odtiene karosérie, ozdobné dekory či kolesá.


Exteriér

Dynamický štít, stále ešte vo svojej druhej generácii, svojim komplexným poňatím opticky rozširuje ASX vďaka vyššej kapote v tvare mušle, hranatejším blatníkom a kombinácii výrazných horizontálnych a vertikálnych prvkov.

Po oboch stranách nového nárazníka zaujmú integrované „brity“ ochranného štítu. Pevnosť a odolnosť zdôrazňuje hranaté prevedenie masky chladiča s horizontálnymi a vertikálnymi krivkami so vzhľadovo zladenými zárezmi a spodným ochranným krytom.

K sebaistému postoju nového ASX prispievajú aj hranaté smerové svetlá a LED hmlové svetlá - pod LED svetlometmi - pevne zasadenými do úplných okrajov prepracovaného nárazníka.

18" zliatinové kolesá

Strešná anténa Shark Fin

Ukazovatele smeru jazdy integrované v zrkadlách

Predné LED svetlomety

Zadné kombinované LED svetlomety

Predné hmlové LED svetlomety

Interiér

Interiér nového Mitsubishi ASX skrášľuje zapustený prístrojový panel inšpirovaný tubusmi motocyklov, mäkké obloženie stredovej časti prístrojovej dosky, alebo dômyselne použité chrómové akcenty. Celkovo elegantný dojem dotvára nový trojramenný multifunkčný volant s lesklo čiernymi plastovými výplňami.

Audiosystém s farebným dotykovým displejom SDA2

Ovládače klimatizácie

Výduchy ventilácie v karbónovom prevedení

Kožená hlavica radiacej páky manuálnej prevodovky

Kožená hlavica radiacej páky automatickej prevodovky

Stredová lakťová opierka vpredu

Kožou obšitý multifunkčný volant

Ovládacie páčky radenia pod volantom

Vyhrievanie predných sedadiel